19. Sebevražedná mise

21. srpna 2011 v 23:45 | Enny & Tabby |  Hra s časem
Opět po neskutečně dlouhé době... Kapitola ke Hře s časem! :D:D:D
Musíme holt pohnout, dokud máme příležitosti si nad tím sednout společně, víte jak. :D
T: Vypni to, nebo mě z té písničky mrdne!
E: Pravda, hrála nám už dost dlouho. :D Vy si ji poslechněte v kapitole. :)
T: Tyhle obkecy jsou stále nudnější a nudnější. Stárnem.
E: Co bys čekala? :D On to stejně nikdo nečte. :D
E&T: Kapitola věnována jistému Fawkesovi. :D:D:D

Dnešní upoutávka...
"Kurva to byla peckaaa," zasyčel Voldemort poté, co Nagini schytla koulí po hlavě.
"Můj pane?" ozval se nejistě Lucius a přemýšlel, jestli dobře slyšel.


"Mahyyy?" začala Fran svatouškovsky.
"Mno?" opáčila Maha znuděně a ani se neobtěžovala odtrhnout zrak od meče, který před chvílí vyfoukly Brumbálovi.
"Ehm... Jak moc se ti líbí být ptákem?" nadhodila černovláska. To už Maha zpozorněla a raději se posadila.
"Na to zapoměň!" zavrčela výhružně.
"No ták! Drak za oknem by byl opravdu nenápadný!" argumentovala Francis.
"Já tě někdy tak nenávidím!" zaprskala blondýna a vylezla si na parapet. "Ne, že ten meč někde zašantročíš!"
"Neboj, nejsem ty. Popřej za mě Harrymu sladké sny," Fran laškovně zahejbala obočím, pak obě dívky zvážněly.
"Jen co se hne, mizíme," ujistila se Maha. Frany jen přikývla. Maha se ztratila ve tmě.

O pár oken dál v chlapecké ložnici pátých ročníků už všichni spali. Maha zaujala co nejlepší pozici, aby jí neunikl ani jeden jediný pohyb Harryho. Záviselo na tom nejen zdraví pana Weasleyho...
Maha po chvíli začala nervozitou přešlapovat z pařátku na pařátek, když se Harry pohl. Už hodlala vzlétnout, když zaslechla jakési zamumlání. Nastražila uši a snažila se něco z toho pochytit.
"Kartičky... Kulový... Nemůžu!" brblal si Harry ze spaní. Maha musela sklapnout zobák, aby ani nepípla. Když se Harry začal převalovat víc a víc, uznala, že je vhodné se zdejchnout.
"Myslím, že nemáme moc času, takže si mákni," vletěla zpět do pokoje a vyhrkla na černovlásku hned, co se přeměnila. Fran jen kývla, popadla meč a obě je přemístila na Ministerstvo.
Odborem záhad se rozneslo prásknutí a následně i nadávky.
"Neprozradíš mi, kdo tě učil se přemisťovat?!" hýkla Maha a co nejrychleji se začla sbírat z podlahy.
"Hele! Nasereš Neliena a to mi věř, že by se ti to nelíbilo!" odsekla Frany s úsměvem. "Ministerstvo je pro mě novinka."
"Jakože jiný podnebí jo?" začala se kolem sebe rozhlížet plavovláska.
"Přesně! Jiný zabezpečení a... Můžeš mi říct, kde to do háje sme?" rozhlédla se už i Francis.
"Jo. Jsme špatně," odvětila Maha s podtónem paniky. "Musíme máknout. Každá berem jedny dveře!" ukázala na dvě strany místnosti a rozeběhla se na jednu z nich, Fran jen přitakala. Zdálo se, jako by místnost neměla konce.
"Zasraný věštby," soptila Maha, když konečně otevřela dveře a zjistila, že to rozhodně není jejich vytoužený vchod.
"Tudy!" křikla na ni Fran z druhé strany.
"Proč jsem na tu stranu neběžela já?" zaúpěla a přehodila si hůlku do levé ruky. V té pravé ještě pevněji uchopila jílec meče a rozběhla se správným směrem. To už se za Fran zabouchly dveře.
"Shit," vydechla Maha, když se připojila ke kamarádce. Tolik uliček si nepředstavovala ani ve snu. "Příště bysme měly vyrazit dřív a srát na sledování."
"Příště hlavně kašlem na plánování. Nevychází nám to," odpověděla jí Francis. Dívky se snažily co nejrychleji najít pana Weasleyho. Čas jim ubíhal...
"Tady!" vyjekla Maha, když konečně spatřila postavu sedící na zemi. Muž sebou při jejím výkřiku trhl a nechápavě se začal rozhlížet. Když spatřil obrovského hada, který už se vypínal k útoku, v obraně vzpažil ruce před obličej. To už Francis na hada seslala několik kleteb najednou a na okamžik ho tak odhodila z dosahu. Maha spěšně přiskočila k Arturovi a zvedla ho na nohy.
"Na nic se neptejte a vypadněte!" strčila ho směrem k východu.
"Ale-!" začal protestovat.
"Máte rodinu, tak už kurva běžte! S věštbou se nic nestane!" Artur na Mahu moment překvapeně hleděl, ale při dalším popostrčení se opravdu rozběhl k východu. Když se Maha otočila na místo, kde byla před chvíli Fran, nenašla tam nic, krom několika roztřískaných věšteb.


"Sakra!" vydala se jen po zvuku boje. Maze už začal docházet dech, když konečně natrefila na správnou uličku. Fran vrhala na Nagini jednu kletbu za druhou, ale had neustále dorážel. Maha pozvedla meč a i přes píchání v boku se rozeběhla ještě rychleji. Levou rukou začala neobratně vysílat kouzla na police přeplněné skleněnými věštbami. Nagini se se sykotem snažila skleněným střepům i kouzlům vyhýbat, ale i tak za sebou začala nechávat krvavou stopu. Francis zraněním taktéž neušla a její krev jako by hada dráždila k nepříčetnosti. Maha se k nim skrz popadané regály snažila dostat co nejdřív, obzvláště když její kamarádce evidentně docházely síly.
"Pol, bodla bys tu," zasípala si Mahy pro sebe a následně i zaklela, když si všimla, že je Fran natolik v háji, že ani nedokáže využít své magie a jakékoli kouzlo se jí rozpadne ještě dřív, než ho stačí po Nagini mrštit.
V okamžiku, kdy už se Nagini připravovala k útoku, chňapla Maha po nejbližší věštbě a s přesností střelce se Nagini trefila přímo do hlavy. Had se k přibližující se Maze prudce otočil. Dívka s pocitem vítězství zvedla meč nad hlavou a připravila se k nápřahu. Pak však celá ztuhla, neschopna pohybu. Připadala si jako v tranzu. Na kratičký okamžik jí přišlo, že se nedívá do očí hada, ale do očí samotného Voldemorta. Jako by se v ní něco probudilo. A to díky hadovi, který ji s určitým zájmem pozoroval a vypadalo to, že přemýšlel o jejím dalším tahu. V mžiku se ale otočil zpět k Francis a zaútočil. Znovu a znovu. Černovláska padla s křikem k zemi. Se slzami v očích pohlédla na Mahu. Ta stála, stále ruce vzpažené. K ničemu se ale neměla. Prostupoval jí zvláštní pocit. Byl zvrácený a nutil Mahu prožívat radost z toho, jak Nagini Francis pomalu zabíjela. Frany se oči rozšířily děsem. Přišlo jí, že Maha zmizela bůh ví kde a nad ní stál někdo jiný. S hrůzou pozorovala Mahyiny roztřesené paže a tělem jí začal prostupovat strach z toho, že Maha sice sekne, ale ne do hada. Ten šílený záblesk v kamarádčiných očích...
"Maho," šeptla vysíleně Fran. To Mahu probralo. Zděšeně máchla mečem a sťala hadovi hlavu. Pak se sesunula na zem vedle Francis.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petula Petula | E-mail | 5. listopadu 2011 v 11:38 | Reagovat

Bomba, úplně nejlepsí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


© 10/2007-2018 (prostě už je holt starouš :D)
Obsah tohoto blogu je zakázáno kopírovat bez předešlého uvědomění majitelky! A nejspíše ani po něm.