30.7.2014 - Ring of Kerry

17. dubna 2017 v 16:33 | Enny |  Cestopisně

V county Kerry už jsem jednou byla. V květnu 2012 s host rodinkou na návštěvu prarodičů. Tehdy jsem si tu oblast zamilovala. Bylo to pro mě to pravé Irsko - více zelené, drsnější, plné oveček a takových těch pravých Irů. Host dad mě tenkrát vzal na výlet po okolí a projeli jsme část poloostrova Dingle.
Ring of Kerry je však oblast trochu níž, teoreticky začínající i končící v Killarney, kde je i národní park. Je to vlastně takové turistické kolečko. Které vám vezme dech. :)

Auto by tu cestu nezvládlo, tudíž jsem měla svolení se odvézt do Adare a odtud mi pak jel tour bus do Killarney, odkud začínala samotná tour.
Průvodce jsme měli úplně super a bylo fajn dozvědět se něco více o Irsku i projížděné oblasti. :)
Pokud tam někdy zavítáte a nebudete mít k dispozici auto, je tour skvělou příležitostí, jak toho z Kerry vidět co nejvíc.
Mně to tehdy stačilo, ale jakožto šílenci, který si nejradši fotí všechno, mi trhalo žíly, že zastavovali jen na vybraných místech. Ano, mají daný časový rozpis a bylo to skvěle udělané, ale jsem ráda, že jsem se tam mohla při příští návštěvě vrátit na ten pravý roadtrip, se stejnými foto šílenci a hlavně, s autem. :D
Blíží se déšť... :D
Ladies' View
Torc waterfall
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


© 10/2007-2018 (prostě už je holt starouš :D)
Obsah tohoto blogu je zakázáno kopírovat bez předešlého uvědomění majitelky! A nejspíše ani po něm.